Kabina prysznicowa, która optycznie powiększy łazienkę

Łazienki najczęściej nie należą do największych pomieszczeń. O ile jeszcze w domach jednorodzinnych możemy stosunkowo często spotkać przestronne tego typu pomieszczenia, o tyle w mieszkaniach w blokach, zazwyczaj jest to dosłownie kilka metrów kwadratowych. Na szczęście, za pomocą kilki prostych tricków możemy sprawić, że nawet maleńka łazienka będzie wydawała się przestronna, a przez to bardziej komfortowa. Jednym ze wspomnianych tricków jest wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej.

Prysznic czy wanna?

W małej łazience lepszym wyborem wydaje się prysznic. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, dzięki czemu możemy w niej zmieścić dodatkowe sprzęty czy meble (np. pralkę, dodatkową szafkę na kosmetyki i tym podobne).

Jaka kabina prysznicowa?

W niewielkiej przestrzeni najlepiej sprawdzą się kabiny, które nie będą tworzyły wrażenia dzielenia łazienki na mniejsze części. Oznacza to, że najlepiej wybrać kabinę szklaną, przezroczystą. Najlepiej sprawdzą się takie, które mają niski brodzik.

Kabina prysznicowa marki Radaway

Wśród wielu propozycji na rynku warto zauważyć kabinę marki Radaway – Almatea KDJ 32142-01-01NL z brodzikiem Alpina i syfonem samoczyszczącym TB90P. Ta właśnie kabina została zbudowana z przejrzystego szkła, które nada naszej łazience eleganckiego wyglądu bez wprowadzania w niej zbędnych podziałów przestrzeni.

Wymiary tej kabiny do 100×80 cm. Została ona wykonana w wersji lewej, co oznacza, że zawiasy ma po lewej stronie.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *