Kolor roku w łazience

W roku 2017 dzięki Pantone rządzi greenery, czyli zieleń. Symbol nowego porządku, nawiązujący do wiosny, w której natura budzi się do życia. Zieleń jest barwą symbolizującą nadzieję. Niesie pozytywne skojarzenia, więc może wprowadzić do naszych wnętrz doskonały klimat. Wpisuje się też w popularny trend eko. Jak wprowadzić zielony kolor do wymarzonej łazienki?

Zieleń na meblach

Jeśli zdecydujemy się na to, by zieleń miała szansę dominować w aranżacji łazienki, powinniśmy pomyśleć o wyborze mebli w tym kolorze. Doskonale sprawdzą się tu: zestaw mebli łazienkowych Bathco Kit Niza 9901VE oraz zestaw Mona lime 50cm AF-ZES-008-28.

Pierwsza z propozycji znajduje się w ofercie producenta z wieloletnim doświadczeniem. Wyróżnia się pięknym, soczystym zielonym kolorem. Elementy zestawu składają się z błyszczących części, które optycznie mogą powiększyć niewielką łazienkę. W skład zestawu wchodzi szafka pod umywalkę w rozmiarze 45x25x47, umywalka oraz lustro z praktyczną półeczką.

Z kolei druga propozycja jest skierowana do miłośników bardziej stonowanej, limonkowej zieleni. Zestaw Mona składa się z umywalki i szafki. Barwa limonki przełamana bielą ożywi każdą przestrzeń, wprowadzając do niej kojący nastrój.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *