Ładna suszarka na pranie

Wśród licznych domowych obowiązków pojawia się robienie prania. Wprawdzie możemy używać pralek z suszarkami, ale zazwyczaj dobrze jest posiadać także „klasyczną” suszarkę na pranie. Najczęściej suszące się ubrania nie są ozdobą naszych łazienek, nie oznacza to jednak, że mamy rezygnować z estetyki! Warto wybrać suszarkę, której design zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Suszarka na pranie Foppapedretti Stendipiu Natural

Prezentowana suszarka na pranie w pierwszej chwili wyróżnia się bardzo atrakcyjnym wyglądem, a to dzięki temu, że jej konstrukcja została wykonana z eleganckiego drewna bukowego. Dzięki temu produkt nie „odstrasza” metalowym, surowym wyglądem, a przy tym jest bardzo wytrzymały i stabilny.

Kup w Okazje.info

Dodatkowo, suszarka Foppapedretti Stendipiu Natural pozwala na bardzo wygodnie użytkowanie – jest to produkt kompaktowy, o niewielkich rozmiarach – dzięki pionowej budowie mieści dużo prania, a nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Zmieści się nawet w standardowej wielkości wnętrzu kabiny prysznicowej! Sprawdzi się zatem w tych domach i mieszkaniach, w których nie mamy do dyspozycji zbyt dużej przestrzeni. Jest doskonałym wyborem na przykład do mieszkań w blokach, w których zazwyczaj łazienki nie wyróżniają się imponującym metrażem. Po złożeniu zajmuje naprawdę niewiele miejsca.

Istotną zaletą suszarki jest fakt, że wysuwa się ona na dwóch wysokości, w zależności od tego, jak wiele prania musimy na niej rozwiesić.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *