Czy łazienka w bloku też może być rajska?

Łazienki w budownictwie jednorodzinnym zazwyczaj są większe i bardziej przestronne, niż te w blokach. Mało tego! W mieszkaniach zazwyczaj łazienki nie mają okien. Tak jak kreacja rajskiej aranżacji w domu jednorodzinnym wydaje się zdecydowanie prostsza – tak stworzenie idealnej łazienki w bloku (miewają zazwyczaj 4 lub 6 m2!) bywa utrudnione. Jednak – dla chcącego nic trudnego!

Estetyka i funkcjonalność

Remont łazienki to nie lada wyzwanie. Chcemy, by to pomieszczenie było nie tylko ładne, ale też maksymalnie funkcjonalne. Wszak spędzamy w nim sporo czasu – poddając się niezbędnym zabiegom higienicznym oraz znajdując chwilę na relaksującą kąpiel lub odprężający prysznic po ciężkim, długim dniu w pracy. W łazience chcemy czuć się dobrze, niezależnie od tego, jakich rozmiarów jest pomieszczenie.

Postaw na minimalizm

Przed rozpoczęciem remontu warto obejrzeć zdjęcia aranżacji niewielkich łazienek, dzięki temu możemy znaleźć dużo inspiracji. Chcąc osiągnąć wspomniane wyżej połączenie estetyki i funkcjonalności, warto w niewielkiej łazience postawić na minimalizm. „Zagracona” przestrzeń będzie się wydawała jeszcze mniejsza, niż jest w rzeczywistości.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *