Meble łazienkowe od vidaXL

Nasze polskie łazienki zazwyczaj nie zachwycają metrażem. A musimy w nich pomieścić, wbrew pozorom, całkiem sporo przedmiotów! Zatem trudno sobie wyobrazić nasze pomieszczenia, w których dbamy o higienę i relaks, bez zestawu mebli łazienkowych. Wszak w tym miejscu warto mieć wszystko pod ręką – noszenie ze sobą kosmetyczki do łazienki zostawmy na spontaniczne wypady wakacyjne, na przykład pod namiot. Jednak poza funkcjonalnością, nie oszukujmy się, liczy się także wygląd naszych mebli. Wolimy przecież przebywać w ładnych pomieszczeniach, a meble niejednokrotnie grają w nich pierwsze skrzypce. Jaki zestaw mebli łazienkowych wybrać?

Propozycja marki vidaXL – zestaw mebli łazienkowych z umywalką

Prostą, a zarazem ciekawą propozycję znajdziemy w portfolio produktów firmy vidaXL – zestaw mebli łazienkowych z umywalką o numerze katalogowym 272230. Jest to zestaw wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej, która wytrzyma ekstremalne warunki panujące w łazience (jest to przecież pomieszczenie, w którym panuje wysoka wilgotność) służąc nam przez długie lata. Meble utrzymano w ładnej, jasnej kolorystyce. Płytę pokryto dekorem, który przypomina naturalną barwę drewna.

W skład zestawu od vidaXL wchodzą następujące meble: jedna szafka do zamontowania na ścianie z umywalką, dwie szafki ścienne, dwa lustra, dwie półki oraz dwie umywalki o nowoczesnej formie. Dzięki temu, funkcjonalność naszej łazienki znacznie wzrośnie – więcej niż jeden domownik będzie mógł na przykład w tym samym czasie myć zęby lub ręce!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *