Must have – wieszaki łazienkowe

Trudno wyobrazić nam sobie łazienkę bez różnego rodzaju wieszaków łazienkowych, prawda? W naszych łazienkach wieszamy rozmaite przedmioty. Najczęściej są to ręczniki, myjki, a nawet waciki i patyczki higieniczne (których opakowania często są do tego dostosowane). Na jakie wieszaki się zdecydować? Postawić na klasykę czy może odrobinę zaszaleć wprowadzając dawkę humoru do naszej łazienkowej aranżacji?

Zacznijmy od klasyki

Najczęściej decydujemy się na wieszaki, które nie zwracają zbyt dużej uwagi. Pozostają w cieniu, pełniąc swoje użytkowe funkcje. Dopasowujemy je zazwyczaj np. do koloru naszej armatury. Możemy je przytwierdzać do ścian – na przykład wywiercając odpowiednie otwory lub po prostu przyklejając. Jednak dobrym rozwiązaniem mogą okazać się wieszaki, które zamieszczamy na łazienkowych grzejnikach drabinowych. Sprawdzą się z pewnością te maki Center-Plus – haczyki KALA 2SO o numerze katalogowym 45304840. W zestawie znajdziemy dwie sztuki wieszaczków wykonanych z chromu.

Odrobina humoru

Z kolei jeśli chcemy, aby nasz wieszak zwracał na siebie uwagę i wywoływał uśmiech – możemy zdecydować się na jakiś niebanalny kształt. Na przykład marka Easy Gifts oferuje nam haczyk na drzwi Vienna E3433 w kształcie uśmiechniętego ludzika, który puszcza do nas „oczko”.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *