Mydelniczki, które dodadzą uroku łazience

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Pewnie dlatego lubimy otaczać się ładnymi drobiazgami, które potrafią odmienić wygląd każdego wnętrza. W łazience do takich drobiazgów zaliczyć można na przykład mydelniczki lub różnego rodzaju pojemniki na mydło. Oferta producentów jest niezwykle szeroka, więc z łatwością możemy znaleźć coś, co doskonale sprawdzi się w naszej wymarzonej łazience.

Dozownik mydła Keep Calm

Napisy w stylu „Keep Calm and…” biją rekordy popularności. Wprowadzają żartobliwy ton nie tylko na naszą odzież, ale także na elementy aranżacji wnętrz. Nic zatem dziwnego, że powstał dozownik mydła marki Center Plus, który głosi „Keep Calm and wash yout hands”. Utrzymany w jasnej kolorystyce sprawdzi się w łazienkach urządzonych w bardzo różnych stylach.

Snips Saponello PLSN 085

Kolejną propozycją jest dozownik do mydła z pojemnikiem na gąbkę. Dodatkowym atutem produktu jest tu także miejsce na… pierścionek! Doskonale sprawdzi się więc w łazience kobiety. Dozownik jest biały, z dekoracyjnymi niebieskimi elementami.

Dekoria mydelniczna Leaf 19x10x1 cm

W bardziej eleganckich łazienkowych aranżacjach odnajdzie się propozycja Dekorii. Jest to stylowa mydelniczka, którą wykonano z połyskującego metalu, który uformowano w kształt liścia. Z pewnością nada niepowtarzalnego charakteru niejednemu pokojowi kąpielowemu!
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *