Umywalka, która będzie ozdobą Twojej łazienki

W naszych rajskich łazienkach każdy, nawet najmniejszy, element aranżacji ma ogromne znaczenie. Tylko staranny i przemyślany dobór wszystkich przedmiotów sprawi, że nasze pokoje kąpielowe będą nie tylko funkcjonalne, ale też piękne. A przecież wygląd naszych wnętrz ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia! Takie elementy łazienek jak umywalki są niezwykle ważne – wszak zwracają uwagę i spędzamy przy nich sporo czasu (na przykład myjąc zęby czy ręce).

Umywalka idealna

Doskonałą propozycją, która niezaprzeczalnie przyciąga wzrok, może poszczycić się producent Massi. W swojej ofercie umieścił umywalkę nablatową Otyla MS 5062, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Otyla MS 5062 wyróżnia się bardzo efektownym, łódkowym kształtem. Utrzymano ją w klasycznym odcieniu bieli, który doskonale odnajdzie się w każdej łazience – zarówno tej urządzonej w stylu klasycznym, jak i tej w stylu nowoczesnym.

Umywalka Otyla posiada otwór na baterię oraz przelew. Jej tył jest szeroki i płaski, dzięki czemu możemy umiejscowić na nim różnego rodzaju akcesoria (na przykład ładną mydelniczkę lub kubeczek na szczoteczki do zębów).

Producent w przypadku tego modelu umywalki zadbał o to, by produkt był zarówno uniwersalny, jak i funkcjonalny – osiągnął to poprzez wykonanie jej w ekonomicznych wymiarach (575 x 380 x 205 mm) oraz dzięki zwężonej podstawie.

Umywalka wykonana z ceramiki posiada aż pięcioletnią gwarancję.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *