Wolnostojąca, rajska wanna

Urządzając łazienkę, która będzie mogła zasłużyć na miano „rajskiej” – musimy pamiętać o wszystkich szczegółach. Szczególnie ważny wybór pada na te elementy wyposażenia, które zapewnią nam nie tylko możliwość zachowania higieny, ale także dostarczą nam przestrzeni relaksu. Wśród nich warto znaleźć miejsce na wolnostojącą wannę marki Beliani o nazwie rajskiej, karaibskiej wyspy – Aruba.

Wanna Aruba marki Beliani

Wanna Aruba sprawi, że każda łazienka zyska na estetyce. Jej prostokątny kształt przyczyni się dodatkowo do podniesienia komfortu użytkowania wanny – kształt ten sprawia bowiem, że Aruba od Beliani oferuje nam stosunkowo dużo miejsca. Maksymalna pojemność wanny to 176 litrów.

Kup w Okazje.info

Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Cechuje się więc trwałością oraz wytrzymałością (którą zawdzięcza między innymi akrylowi). Wspomniany akryl użyty do budowy wanny sprawia, że wyróżnia się ona pięknym połyskiem. Jest bardzo elegancka – przykuje uwagę niejednego, najbardziej wymagającego klienta.

Inspiracja z Karaibów

Nie bez powodu produkt nosi nazwę jednej z piękniejszych karaibskich wysp – Aruby. To miejsce kojarzy nam się z komfortem i relaksem (być może dlatego cieszy się tak ogromną popularnością wśród turystów). Tak samo wanna firmy Beliani – zapewni nam chwilę tylko dla siebie, podczas długich, gorących kąpieli.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *