Zadbaj o szczegóły

Idealna, rajska łazienka. Czyli jaka? Maksymalnie funkcjonalna? Pięknie urządzona? Dopracowana w absolutnie każdym aspekcie? Zdecydowanie – musi ona łączyć wszystkie te cechy. A zatem, jeśli stworzyliśmy już piękną aranżację i możemy cieszyć się piękną przestrzenią pokoju kąpielowego – powinniśmy pamiętać, że przestrzeni tej nie może zakłócić codzienne korzystanie z niej. Oznacza to, że tak prozaiczne rzeczy, jak na przykład ręczniki, nie pozostaną bez znaczenia! Na jakie ręczniki się zdecydować, by poza spełnianiem swojej podstawowej funkcji, ozdobiły wnętrze naszej łazienki?

Postaw na harmonię

Każda propozycja powinna być dopasowana do indywidualnego stylu naszej własnej łazienki. Poza ogólną modą, z którą mamy w danym okresie do czynienia – powinniśmy wziąć pod uwagę to, co pasuje do naszej łazienki i do nas samych. Warto zwracać uwagę na to, by nasze ręczniki kolorystycznie pasowały do wnętrza. Dodatkowo, dobrze jest, gdy ręczniki wszystkich domowników współgrają ze sobą stylistycznie.

Ręcznik Egyptian Cotton marki Greno

Warto postawić na jednolite barwy ręczników. Nie muszą one przecież wybijać się na pierwszy plan naszej łazienkowej aranżacji! Doskonale sprawdzą się tu ręczniki o stalowej barwie. Zostały one wykonane z bawełny i wyróżniają się najwyższą jakością. Są miłe w dotyku, bardzo miękkie i niezwykle chłonne dzięki swojej grubości.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *